SEO

  • Zajistím přední místa v Seznamu a Google.
  • Analýza současného stavu a tvorba strategie.
  • Správná klíčová slova a architektura webu.
  • Optimalizace on-page a off page.
  • Skutečné výsledky = stovky úspěchů ve vyhledávačích.

TELEFON:

Mé výsledky: 5x větší návštěvnost!

Proč si vybrat mě?

Získal jsem přední místa ve vyhledávačích

Na internetu se vyskytuje velké množství agentur nabízejících služby optimalizace pro vyhledávače. Ovšem jen některé mají skutečné výsledky. Dosáhla vybraná agentura předních míst ve vyhledávačích? Může Vám to doložit?
Já ano. Mám skutečné výsledky. Získal jsem v Seznamu a Google pro své projekty a projekty klientů přední místa, na kterých se weby dlouhodobě drží. Ať už se jednalo o weby společností nebo e-shopy.

Správná klíčová slova

Optimalizace pro vyhledávače není jenom o tom získat přední místa ve vyhledávačích. Důležité je najít správná klíčová slova, které lidé hledají a které jsou pro Váš byznys relevantní.

Navrhl jsem a realizoval jsem projekty optimalizace webových stránek, které splnili svůj účel = na web přišli relevantní návštěvníci = hledali daný produkt nebo službu. A na webu či e-shopu skutečně nakoupili.

6 let zkušeností s optimalizací pro vyhledávače

Vyhledávače jsou chytřejší a chytřejší. Na základě dlouhodobých zkušeností mám ověřené, jaké metody na vyhledávače fungují.

Vlastní projekty

Své postupy a metody si ověřuju na vlastních projektech. Tyto ověřené znalosti využiju ve Váš prospěch.

Jaká je má nabídka služeb SEO?

Základní SEO

Služba je vhodná zejména pro živnostníky a malé firmy s lokální působností. Např.řemeslníci, autoškoly apod. Zanalyzuju prostředí a vyberu správná klíčová slova. U této varianty se zaměřuju na základní metody optimalizace pro vyhledávače, které pomohou dostat firemní web na přední místa ve vyhledávačích.
Až 5 klíčových slov, z toho 1 hlavní.

Cíl* : 1. – 5. místo na 1. straně pro hlavní klíčové slovo a 1. strana pro další klíčová slova v prostředí webů lokálních firem

Standardní SEO

Služba je vhodná zejména pro firmy, webové projekty a menší e-shopy. Provedu analýzu klíčových slov, doporučím správná klíčová slova, vytvořím plán optimalizace. Zaměřím se na on-page faktory a off-page metody optimalizace pro vyhledávače.
Až 25 klíčových slov, z toho 4 důležité a 1 hlavní

Cíl* : 1. – 3. místo na 1. straně pro hlavní klíčové slovo a 1. – 5. místo pro důležitá klíčová slova v konkurenčním prostředí
1. strana pro další klíčová slova v méně konkurenčním prostředí

TOP SEO

Služba je vhodná zejména pro velké firmy, e-shopy a weby ve velmi konkurenčním prostředí. Provedu podrobnou analýzu klíčových slov, doporučím správná klíčová slova, vytvořím plán optimalizace. Zaměřím se na on-page faktory a off-page metody optimalizace pro vyhledávače – obojí včetně podrobných a rozšířených metod.
Až 50 klíčových slov, z toho 8 důležitých a 1 hlavní

Cíl* : 1. – 3. místo na 1. straně pro hlavní klíčové slovo a 1. – 5. místo pro důležitá klíčová slova ve velmi konkurenčním prostředí
1. strana pro další klíčová slova v konkurenčním prostředí

Nevíte si rady nebo máte individualní požadavky?

Nevadí. Kontaktujte mne a najdeme ideální řešení pro Vás.

Telefon:

* Výsledky optimalizace pro vyhledávače jsou vždy individuální podle konkurenčnosti odvětví a klíčových slov. Cíle jsou orientační a nezávazné.

První Webová .cz

specialista na online marketing

tel.

SEO optimalizace Brno

SEO Brno je služba, která Vám při správné realizaci zajistí dostatečný počet zájemců o Vaše produkty a služby.

SEO optimalizace webových stránek

Zejména malé firmy dělají ve svém internetovém marketingu zásadní chybu. Většinou mají webové stránky, ale neřeší, že jejich web nikdo nenavštěvuje.
K čemu jsou Vám webové stránky pokud je potencionální zákazníci nenavštíví?
Přínosem SEO optimalizace pro malé firmy (stejně jako pro větší firmy a korporace) jsou návštěvníci webu, kteří mají zájem o výrobky a služby, jež firma prodává.

SEO optimalizace pro vyhledávače

Samotná fráze SEO optimalizace je nesprávná. Zkratka SEO zahrnuje už i slovo optimalizace. SEO = Search Engine Optimalization – Optimalizace pro vyhledávače. Správně se tedy říká SEO nebo optimalizace pro vyhledávače. Vzhledem k tomu, že se v Česku pojem SEO optimalizace hojně rozšířil používám jej i zde.

SEO Zlín

Soustředím se především na Zlínský a Jihomoravský kraj. Pokud tedy hledáte SEO Zlín, Brno, Uherské Hradiště, Kroměříž neváhejte mě kontaktovat. U větší projektů pokrývám působností celou Českou republiku.