SEO konzultant

  • Zajistím růst návštěvnosti webu.
  • Postarám se o získání nových zákazníků.
  • Navrhnu správnou architekturu webu.
  • Vyberu správná klíčová slova.
  • On-page a off-page optimalizace webu.

TELEFON:
   

Proč si vybrat mě?

Získal jsem přední místa ve vyhledávačích

Na internetu se vyskytuje velké množství agentur nabízejících služby optimalizace pro vyhledávače. Ovšem jen některé mají skutečné výsledky. Dosáhla vybraná agentura předních míst ve vyhledávačích? Může Vám to doložit?
Já ano. Mám skutečné výsledky. Získal jsem v Seznamu a Google pro své projekty a projekty klientů přední místa, na kterých se weby dlouhodobě drží. Ať už se jednalo o weby společností nebo e-shopy.

Správná klíčová slova

Optimalizace pro vyhledávače není jenom o tom získat přední místa ve vyhledávačích. Důležité je najít správná klíčová slova, které lidé hledají a které jsou pro Váš byznys relevantní.

Navrhl jsem a realizoval jsem projekty optimalizace webových stránek, které splnili svůj účel = na web přišli relevantní návštěvníci = hledali daný produkt nebo službu. A na webu či e-shopu skutečně nakoupili.

6 let zkušeností s optimalizací pro vyhledávače

Vyhledávače jsou chytřejší a chytřejší. Na základě dlouhodobých zkušeností mám ověřené, jaké metody na vyhledávače fungují.

Vlastní projekty

Své postupy a metody si ověřuju na vlastních projektech. Tyto ověřené znalosti využiju ve Váš prospěch.

První Webová .cz

specialista na online marketing

tel.

SEO konzultant

Dlouhodobě se věnuji optimalizaci pro vyhledávače. Pomohl jsem dosáhnout předních míst ve vyhledávačích velkým i menším projektům. Základem úspěchu optimalizace pro vyhledávače je najít klíčová slova, která hledají Vaši potencionální klienti a zákazníci. Dále provést off page a on page metody optimalizace, které Vám pomohou získat přední místa ve vyhledávačích na tyto pozice.

SEO optimalizace lze provést jednorázově, přesto pro dlouhodobý úspěch doporučuji průběžnou optimalizaci pro vyhledávače, která bude pomáhat upevnit Vaše pozice.

SEO konzultant Brno, Zlín

Své služby poskytuju zejména v oblasti Zlínského a Jihomoravského kraje. V případě dlouhodobých projektů působím v rámci celé České republiky.