Web, který Vám vydělá.

Mé výsledky: 6x více objednávek!

  • Soustředím se na cíl = objednávky, poptávky.
  • Mám praxi v online marketingu 6 let.
  • O weby se zajímám přes 10 let.
  • Weby a online marketing mě baví.
  • Jsem spolehlivý a zodpovědný.
  • Mám skutečné výsledky.

TELEFON:
   

První Webová .cz

specialista na online marketing

tel.

Webové stránky tvorba

Toužíte po vlastních webových stránkách? Zajistím vám návrh i tvorbu webu nebo řešení pro inovaci vaší stávající internetové prezentace. Kvalitní a výkonné webové stránky na míru vašim potřebám. Nyní i v responzivním zobrazení pro veškerá mobilní zařízení. Své služby nabízím klientům po celé ČR, také v rámci služeb -Webové stránky tvorba Ostrava nebo Webové stránky tvorba Brno.

Webové stránky slouží jako internetová prezentace vašeho podnikání. Při tvorbě webu je nutné se seznámit s prostředím na trhu, podle poptávky vašich klientů navrhnu strukturu webu, aby odpovídal požadavkům. Nejde o to mít jen konečně web, ale především, aby pomohl vašemu podnikání. Mým cílem je udělat z něj profitující nástroj a zároveň zvýšit povědomí o vaší firmě. Původní investice se vám zanedlouho vrátí a brzy vám začne web i vydělávat. Úspěšný web ale není jen o programování, dalším důležitým krokem je správná propagace. Pomůžu vám vytvořit internetové stránky, které se budou lišit od ostatních.

Jak probíhá služba webové stránky tvorba? Nejprve si musíme ujasnit cíle, kterých chcete dosáhnout. Měli bychom se zaměřit především na oslovení těch správných klientů a nejen na upevnění pozice ve vyhledávačích. Právě klienti totiž tvoří poptávku a následně zvyšují vaše zisky. Je třeba zaměřit a oslovit zákazníky, kteří Vaše služby či produkty přímo hledají. Přesnější analýza cílových zákazníků a jejich poptávky vám ušetří náklady. Analýza klíčových slov nám pomůže lépe poznat cílové zákazníky a zároveň díky tomu dostanu vaše webové stránky na přední pozice internetových vyhledávačů. Je potřeba poznat i konkurenci, a to především proto, abyste mohli zákazníkům nabídnout něco, co vaše konkurence postrádá a tím na trhu vyniknout. Návrh struktury, obsahu a rozdělení webu vytvořím tak, aby byl návštěvník webu intuitivně naváděn krok po kroku až k vytyčenému cíli, tedy k vytvoření poptávky či objednávky. Dejte si pozor na pouhé sliby, chtějte vidět výsledky. Já mám za sebou výsledky a úspěchy, kterých jsem dosáhl u svých klientů.
Brno a Zlín.