Responzivní web

  • Web se přizpůsobí zařízení.
  • Správně se zobrazí na PC, v mobilu i tabletu.
  • Responzivní web je důležitý pro vyhledávače.
  • Mám praxi v online marketingu 6 let.
  • O weby se zajímám přes 10 let.
  • Jsem spolehlivý a odpovědný.

TELEFON:

Proč si vybrat mě?

Skutečné výsledky

Při výběru webdesignera či agentury si zjistitěte kolik objednávek přinesl svým zákazníkům? Zajímá ho to vůbec? Dokáže udělat web, který vydělá?

Já ano. Mám skutečné výsledky. Stojí za mnou weby a e-shopy, které zaznamenaly obrovský růst, poté co jsem je převzal do správy. Až 600 %!

Zobrazí se správně v každém zařízení

Ať už si web prohlížíte z počítače, notebooku, tabletu nebo mobilu web zůstane přehledný a čitelný. Uživatelé se na webu snadno zorientují a najdou potřebné informace. Roste tak pravděpodobnost uskutečnění objednávky či poptávky (konverzní poměr).

Důležitý pro vyhledávače

Zejména Google upřednostňuje při řazení výsledků vyhledávání na mobilu weby, které se na mobilu zobrazí správně. Responzivní web Vám pomůže dosáhnout předních pozic v Google při hledání z mobilu.

Počet mobilních zařízení roste

Lidé stále častěji používají mobilní telefony a tablety k surfování na internetu. Do budoucna se očekává další růst. Responzivní design je dnešní náskok před konkurencinutnost do dalších let.

První Webová .cz

specialista na online marketing

tel.

Responzivní web

Chcete, aby Vaše webové stránky byly přizpůsobeny zobrazení na jakémkoli zařízení? Ať už se jedná o tablet, mobilní telefon, notebook nebo klasický počítač, vytvořím webové stránky s responzivním designem. Dnešní uživatelé a potenciální zákazníci jsou stále náročnější. Je třeba myslet na to, že s rozvíjejícími se technologiemi je třeba věnovat zvýšenou pozornost i vašim webovým stránkám. Stále více lidí využívá svůj mobilní telefon nebo tablet pro nakupování přes internet. Pokud ale nejsou vaše webové stránky navrženy tak, aby se jejich vzhled přizpůsobil zobrazení na mobilním telefonu, můžete o potenciálního zákazníka lehce přijít. Naštěstí pro vás responzivní webdesign tohle dokáže.

Responzivní design

Stále více vyhledávání je uskutečňováno přes mobilní zařízení a tato čísla stále rostou. Co to znamená pro Vás? Potřebujete mobilní web. Můžete si nechat vytvořit mobilní aplikaci, pokud ale nechcete utrácet balík peněz, pořiďte si responzivní web. Vytvořím Vám takové responzivní webové stránky, které se přizpůsobí zobrazení jakéhokoliv mobilního zařízení. Responzivní web je vhodný pro všechny uživatele internetu na mobilních zařízeních.

Responzivní webdesign

Vyhledávač Google miluje responzivní design, proto při vyhledávání z různých mobilních zařízení upřednostňuje responzivní weby. U těchto webů si můžete povšimnout šedého textu „Optimalizováno pro mobily“. Tato poznámka je zobrazována u všech webů, u kterých není potřeba zoomovat (zvětšovat text), používat horizontální posuvník a odkazy jsou zobrazeny tak, aby se na ně dalo bez problému kliknout prstem.

Mobilní web

Navrhnu a zrealizuji vám mobilní web, který bude odpovídat potřebám uživatelů. Kvalitní webové prezentace vašeho podnikání, která vám přivede nové zákazníky. Na rozdíl od jiných webdesignérů se nesoustředím pouze na vzhled, ale také na výsledky, které vám rád ukážu. Máte zájem o mé služby? Přes Poptávku si můžete nezávazně objednat kalkulaci webu, kterou vám zdarma vypracuji.
V rámci našich služeb si můžete vybrat také tvorba webových stránek na zakázku, tvorba webových stránek s administrací.

TOPlist